GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

Hangi süper güce sahip olurdun?

Senin süper gücün hangisi?

0

Hayatta en sinir olduğun durum hangisi?

Bir süper kahraman olsan beraberinde getireceği hangi sorumluluk seni bıktırırdı?

Bir arkadaş seçerken en çok neye dikkat edersin?

Yardımlaşmak dünyayı güzelleştiren en önemli şeylerden biridir. Peki sen hangisini daha çok yapıyorsun?

Bir süper kahraman olsaydın güçlerini nasıl keşfeder ya da sergilerdin?

Peki eğer insanlık için yanlış ama senin işine yarayacak bir şey yapman gerekse yapar mıydın?

İnsanlardan en çok duyduğun cümleyi sorsak?

Süper güçlere sahip olmak her zaman mutluluk getirmez. Senin süper gücün hayatını nasıl etkilerdi?

Günün sonunda kendini nasıl ödüllendirirdin peki?

Süper Güç
Senin süper gücün hasta insanları iyileştirmek olurdu!

Sen kendin için küçük insanlık için büyük bir özel güce sahip olurdun: Hastaları iyileştirmek. İnsanlara yardım etmeyi seven birisin ve bu aslında seçtiğin mesleği de açıklamış oluyor. Kişiliğine en uygun mesleği seçmişsin. Kimse hastalanmasın, acı çekmesin; herkes sağlıklı ve mutlu yaşasın istiyorsun. Çevrendeki insanlara, arkadaşlarına, doğaya hatta tanımadığın herkese karşı çok merhametlisin. İyilik meleği bir kalbin var senin!
Senin süper gücün görünmezlik olurdu!

Daha önce ait olmadığın yerlerden çaktırmadan sıvışmak ya da giremeyeceğin yerlerde, ortamlarda bulunmak istemişsindir. Bu süper güç senin hep istediğin şeyleri yapmak için en büyük fırsat artık. Görünmez olarak istediğin zaman istediğin yere gidebilir, istediğin konuşmaları duyabilir, istediğin ortama girebilirsin. Normalde asla yanında bulunamayacağın kişileri görebilir, onları izleyebilirsin. Sinema, tiyatro, uçak, otobüs, gemi, restoranlar, kafeler, diskolar, her şey bedava senin için artık. Ünlülerin hayatına girebilir, lüks ortamlara sızabilirsin. Senin için hiçbir sınırlama yok çünkü kimse seni göremeyecek. Bu herkesin istediği ya da düşlediği bir şans, bence bu fırsatını iyi kullan.
Senin süper gücün uçmak olurdu!

Suya sabuna dokunmayan çok özel ve çok da kullanışlı bir gücün olurdu :)) Rahat rahat gezeceğin kafanı dinlemeye birebir bir güç olduğu kesin. Maceraperest bir kişiliğin olduğu kesin. Uçmak gibi bir fanteziyi istemenden belli. Bu kalabalıktan kaçıp kaçıp kafayı dinleyecek harika bir gücü seçtin. Ama zaten sen normalde de kalabalık, baş ağrıtıcı ortamları çok tercih etmemekle birlikte arkadaşların zorlamalarıyla katılmak zorunda kaldığın bu ortamlara giriyorsun. Şimdi elinde böyle bir süper gücün de olduğuna göre bu ortamlara hiç ama hiç girmezsin.
Senin özel gücün hayvanlarla konuşabilmek olurdu!

Sen insanlardan biraz bıkmışsın gibi. Derdini anlatmak, dinlemek, sürekli yargılanma endişesi içinde yaşamaktan çok sıkılmışsın. Hayvanları insanlardan daha çok seviyorsun diyebiliriz. Hayvanların içinde en azında kötülük yok. Sen yolda kedileri beslerken, köpekleri severken buluyorsun kendini. Keşke o masum canlıların dilinden anlayabilsek yeterince. Bize neler anlatırlar kim bilir? Sen kendini doğanın kucağına bırakmak, hayvanlarla iletişim kurmak istiyorsun. Tam bir hayvansever olarak bunu yapabilecek güç zaten sende olmalıydı. Hem iletişim kurmak hem onlarla eğlenmek dertleşmek sana çok iyi gelir. Kimsenin yargılayan bakışlarını veya içinden ne düşündüğünü takmayarak doyasıya sohbet edebilirsin. Ayrıca bu dönemde onların haklarını koruyan bir süper kahraman olması tüm dünya için gerekli!
Senin süper gücün zihin okumak olurdu!

Kulağa çok tehlikeli bir güç gibi geliyor ama yine de sen bilirsin 🙂 Merak ettiğin ne varsa öğrenmiş olacaksın. Tabii şimdi iyi kötü birçok şey seni bekliyor olacak. Yani kendini yetiştirememiş ya da okumuş (!) insanların ne düşündükleri seni niye bu kadar ilgilendiriyor ki anlamış değilim. Bir şeyleri öğrendikten sonra hayatına aynı şekilde devam edemiyorsun. İnsanlara karşı savunma hattı oluşturuyorsun kendine. Hep bir adım önde gidiyor olacaksın. İşte bunları duymak kulağa hoş geliyor aslında. Ama yine de çok dikkatli olmanı öneririm. Çünkü insanlar düşündüğünü yapmaz, yaptıkları çoğu şeyi de düşünmez.

Sonuçlarınızı paylaşın:

Bunları da beğenebilirsin
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments