GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

Hangi HIMYM Karakterisin?

Hangi HIMYM karakterine daha çok benziyorsun?

0

Senden bize bir tavsiye söylemeni istesek:

Arkadaşlarına göre hangisisin?

En iyi özelliğin ne?

Doğruluk cesaretlilik oynuyorsunuz ve sana çok çok büyük bir görev geldi ne yapacaksın?

İlişkilerde hangi kişisin?

Bir dilek hakkin olsa hangisini seçersin?

Hangi kötü alışkanlığa sahipsin/ yoksa hangisine daha yatkınsın ?

Hangi huyuna tahammül edilmez?

Taşınırken hangisisin?

Hangi HIMYM Karakterisin?
Haveeee you met Ted?

Sakin kendi halindesin ama konu aşk olunca uçarı kaçar şeyler yapıp, fedakârlıkta sinir tanımıyorsun. Aslında kendi halindesin dedik sana çünkü arkadaşların o kadar acayip ve farklı tipler ki sen en normalleri oluyorsun ama yine de arkadaşlarına çok bağlısın, üniversite biter sen yine de onları bırakmazsın.Biraz kıskanç ve korumacısın, arkadaş konusunda. Çok kararsızsın, bir türlü istediğin şeye 4 elle sarılıp kavrayamıyorsun. Çünkü ne istediğini pek bilmiyorsun, bilsen de pek ulaşamıyorsun. Ama yine de sen her grubun; vazgeçilmez, romantik, dürüst ve sempatik elemanısın. Grubun olmazsa olmazısın!
Marshmellow

Çalışkansın ve söz konusu hayallerini gerçekleştirmek olduğunda, çok kararlı ve planlısın. Kararlı dedik ama ciddi de demedik, sen iş yaparken mırıldanmayı ya da çalışırken şekere çikolataya abanmayı da seversin çünkü. Sıkıcılığı kırıp kendi kendine eğlenebiliyorsun. Sen her ilişkide aranan kişisin. Son derece sadıksın ve çok tutkulusun. Kafana kestirdiğin kişiyi elde edince asla bırakmazsın, nikaha kadar götürürsün. Tam bir ilişki insanısın, senin gibi bir sevgili çölde su! Aynı zamanda oyunlarda da çok iyisin işinde olduğun gibi. Hem ortaya konan oyunları çok iyi oynar hem de ortada oyun yoksa en iyi oyunu üretirsin. Hayal gücünü çok iyi kullanabiliyorsun. Ayrıca doğaya ve çevrene verdiğin önem, doğrularının peşinden gitmen herkesin yapabildiği bir şey değil! Her gruba senin gibi neşeli eğlenceli ve sinsilikten uzak bir arkadaş gerek!
Lilypad

Küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk. Sen grubun en sinsisi ve en dediğim dedik olanısın. Çünkü haksızsan ölsen de demiyorsun özür dilerim. Grupta öyle ya da böyle kendi borunu öttürüyorsun. Ayni Lily'nin alışverişkolik olması gibi sen de sevdiğin şeyleri bazen uçlarda yaşayıp, zor duruma sokabiliyorsun kendini. Hayallerine çok fazla önem veriyorsun, öyle ki hayallerin için gerçeklerini ya da sevdiklerini kaybetmeyi bile bazen göze alıyorsun. Borusu ötensin dedik sana çünkü sen olayı bir şekilde sona erdirmeyi, tatlıya bağlamayı başarıyorsun ve adil kurallar koyuyorsun. Her grubun senin gibi bir toparlayıcıya, bir anneye ihtiyacı var!
LEGEN _wait for it_ DARY LEGENDARY

Sana kim doyabilir ki? Uçuk kaçık sözlerin ve deyimlerin, kahkahan, arada çıkan tiz seslerin, ufak tefek sihirlerin, showların ve niceleri... Çapkın bir karakterin var ama içinde dünyalar tatlısı duygusal bir insan yatıyor aslında. Sevdiğin insanlar için alttan alta her şeyi yaparsın ve onlara ne kadar değer verdiğini biz biliyoruz merak etme! İstediğini almak için bin bir katakulli yapar, yine de alırsın sen. Alana kadar da her planına arkadaşlarını alet ediyorsun. Homurdansalar da sana yardım etmeyi seviyorlar. Onları çok güldürüyor ve eğlendiriyorsun ama arada birkaç pembe yalan söylemiyor da değilsin şimdi hadi 😀 Her zaman ve her daim şıklığınla göz alıyorsun ama çok çocuksu tarafların da var. Herkesin bir doz senden alması gerek.
Robin !

Doğalsın, kasmıyorsun hiçbir şeyi abartmıyorsun. Hiç kimseye ve hiçbir insana gereğinden fazla değer vermiyorsun. Herkes ederi kadar! Evcil hayvanın var mı bilmiyoruz ama olsa çok mutlu olursun. Çok doğasever, hayvansever bir yapın var. Bazen dikkatsiz ve plansız yaptığın şeyler seni zora sokabiliyor, dağınık yaşasan da şunu unutma ki plan yapmak seni işin sonuna götürür ve istenmedik sürprizlerle karşılaşmazsın. Bakımlısın ama süsten şatafattan haz etmiyorsun. Sadeliğin zarafeti senin için hep daha önemli. İşine ve kariyerine verdiğin önem çok güzel. Fakat bazen kariyerini hayatının tam olarak merkezine koyduğunda, bu sana ve sevdiklerine zaman zaman zarar veriyor. Ara sıra akışına bırakıp anı yaşamayı tercih etmelisin! Ve sana değer veren insanları görüp net olman gerekiyor bazen. Kararsızlık başa bela! Aslında içinde Duygusal, yumuşak kalpli bir insan var ama dışarıya sert görünmeye çalışıyorsun. Her zaman güçlü görünmeye ihtiyacın yok, duygusal halinle de mutsuz halinle de sen zaten çok güçlü bir insansın!
Bunları da beğenebilirsin
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments